Kradł, kradł aż wpadł

Policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna został rozpoznany i ujęty przez pracownika ochrony jednego ze sklepów, w którym wcześniej dokonał kradzieży towaru na blisko 2200 złotych. Teraz sąd zdecyduje o wymiarze kary. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z marketów w Jabłonnie, pracownik ochrony rozpoznał, a następnie ujął złodzieja.

Jak ustalili przybyli na miejsce mundurowi, pracownik ochrony zwrócił uwagę na mężczyznę, który wydawał mu się znajomy. Po chwili skojarzył twarz mężczyzny z wizerunkiem osoby zarejestrowanej przez sklepowy monitoring, który w kwietniu br. kilkukrotnie odwiedzał sklep dokonując kradzieży mienia w postaci regulatorów temperatury.

33-latek już nie opuści sklepu, a ochroniarz zaalarmował Policję. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży 6 sztuk regulatorów temperatury na kwotę blisko 2200 złotych. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.