Komornica: Nietrzeźwy wjechał w przystanek

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego 55-letniego kierującego, który spowodował kolizję wjeżdżąjąc w murowaną wiatę przystankową w Komornicy. Teraz za swoje postępowanie Roman S. odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Wczoraj około 9.20 w Komornicy na ul. Nasielskiej 55-letniego kierowca opla spowodował kolizję drogową. Mężczyzna nie zapanował nad pojazdem i uderzył w murowaną wiatę przystankową burząc dwie ściany.

Przybyli na miejsce policjanci wydziału ruchu drogowego od razu zauważyli, że kierujący dziwnie się zachowuje. Po badaniu alkomatem okazało się, że Roman S.- mieszkaniec naszego powiatu ma w organizmie prawie 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Samochodem podróżował sam. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.

Kierowca odpowie teraz przed sądem za popełnione przestępstwo. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat. 55-latek odzielnie usłyszy zarzut za spowodowanie kolizji drogowej.

W piątek natomiast policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali 35-letniego Pawła S., który na ul. Husarskiej kierował renault mając 2,4 promila alkoholu. Jemu także grozi teraz kara do 2 lat więzienia.

Policjanci z legionowskiej komendy nadal apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach oraz stosowanie się do hasła „JADĘ NIE PIJĘ!”. Pośpiech, roztargnienie oraz nieodpowiedzialność mogą doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.