Komornica: Młodzież zakłócała spokój w autobusach L9 i L11

W sobotę (24.03) o godzinie 19:16 na przystanku Sosnowa w Komornicy gm. Wieliszew, do autobusu linii L-9 wsiadło około 30 młodych osób, które swoim zachowaniem zakłócały ład i porządek w autobusie. Podczas jazdy, kierowca musiał zatrzymać pojazd, aby uspokoić pijaną młodzież.

Pasażerowie podczas jazdy zachowywali się bardzo głośno, część osób paliła papierosy w środku pojazdu, przez co załączył się system awaryjny i autobus musiał zostać zatrzymany między przystankami. Rozwydrzona młodzież poinformowana została przez prowadzącego pojazd o wezwaniu na miejsce policji. Wystraszeni opuścili autobus na przystanku Wieliszew Plaża, dodatkowo wyładowując swoją agresję kopiąc w bok pojazdu. Niestety aktem wandalizmu padł również przystankowy śmietnik.

Młodzież przeszła pieszo do przystanku przy Wodociągu i tam oczekiwała na przyjazd kolejnego autobusu  tym razem linii L11. Niestety i w tym autobusie jadąc w kierunku Legionowa, nadal kontynuowali swoją głośną zabawę. Nie tylko skakali po siedzeniach ale i spożywali alkohol tuż przy kierowcy.

Część osób to uczniowie elitarnej szkoły mundurowej w Komornicy. Większość w wieku 17 lat, na co dzień ubrani w mundury wojskowe czy policyjne, tymi autobusami dojeżdża do szkoły. Wystarczyło trochę alkoholu i nie potrafili kontrolować swojego zachowania i niszczyli rzeczy, które użytkują podczas dojazdów do i ze szkoły.

Szkoda, że młodzież nie umie się kulturalnie bawić a przez ich zachowanie cierpią inni współpasażerowie, którzy wystraszeni byli zastaną sytuacją.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.