Komornica: Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 35-latek w pojeździe posiadał ponad 0,5 kg marihuany. Zatrzymany już usłyszał zarzut. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Legionowscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać zabronione substancje. Kilka dni temu funkcjonariusze w Komornicy zauważyli zaparkowanego peugeota, a w nim podejrzanego mężczyznę. Stróże prawa postanowili wylegitymować kierowcę. Kiedy podeszli do pojazdu mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany, próbował coś ukryć za fotelem pasażera. W wyniku przeszukania samochodu policjanci ujawnili torbę z suszem roślinnym należącą do 35-letniego mieszkańca powiatu pruszkowskiego.

Zatrzymany 35-latek trafił do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono. Badanie środków odurzających wykazało, że jest to marihuana.

Mieszkaniec powiatu pruszkowskiego już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Na wniosek śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.