Kałuszyn: Przyjęcie do Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

W sobotę (17.10) w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałuszynie odbyła się uroczystość przyjęcia do Dziecięcej oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru, głos zabrał prezes Bartłomiej Trzaskoma. 

Zbiórkę poprowadził opiekun Dziecięcej Drużyny Pożarnej dh. Tomasz Piwowarski. Po ślubowaniu, wszyscy druhowie otrzymali specjalne legitymacje, potwierdzające przynależność do jednostki. Do dziecięcej drużyny przyjęto 50 druhen i druhów wieku od 5 do 15 lat oraz 23 druhny i druhów do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. A po wszystkim na zebranych czekał pyszny tort.

W uroczystości udział wzięli radni Rady Gminy Wieliszew Magdalena Donat i Grzegorz Zbroch oraz sołtys Kałuszyna Leszek Kleiman.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałuszynie po ogłoszonym naborze przeżyła wielkie oblężenie. Prezes OSP Kałuszyn Bartłomiej Trzaskoma, podziękował wszystkim za pomoc w powołaniu drużyn. Wręczył specjalne podziękowania dla sponsorów a do najmłodszych powiedział – „remiza należy do Was„.


Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.