Już od 31 Marca do 2 Kwietnia na Arenie Legionowo zawitają Foodtrucki!

Family Fest czyli piknik rodzinny organizowany przez Sowa Events będzie miał do zaoferowania mnóstwo atrakcji.

Dla głodomorów zjadą się foodtrucki reprezentujące kuchnie z całego świata. Wśród serwowanych dań nie może zabraknąć: amerykańskich burgerów,hiszpańskich churrosów, frytek belgijskich, węgierskich langoszy, tajlandzkiego padthaia i maksykanskieto burrito oraz wiele innych przysmaków z różnych zakątków naszego globu. Dla spragnionych będzie przygotowana strefa orzeźwienia, czyli stoisko pełne dobroci. Zimne napoje z nalewaków oraz lodówek oraz idealnie schłodzona lemoniada pozwolą zaspokoić pragnienie.

Między stoiskami będzie przygotowany specjalny food court gdzie zostaną porozkładane ławostoły, leżaki oraz parasole. Można więc śmiało zaprosić całą rodzinę i wygodnie spędzić czas zajadając się serwowanymi specjałami, słuchając przy tym przyjemnej muzyki. Będzie również mnóstwo atrakcji dla najmłodszysch. Przygotowaliśmy strefe juniora gdzie dzieciaki będą mogły spędzić czas na zabawie oraz stoisko z zabawkami z watą cukrową. Dodatkowo w niedzielę zawitają na zlot postacie z Psiego Patrolu!

Warto zapomnieć o gotowaniu w domu tego weekendu. Warto zabrać rodzinę i cudownie spędzić ten czas z Foodtruckami. Kulinarne święto już od 31 Marca do 2 Kwietnia na Arenie Legionowo.

Dołącz do wydarzenia:
https://facebook.com/events/s/family-fest-x-arena-legionowo/6323773160967465/

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.