Jabłonna: Zatrzymany za kradzież z włamaniem

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zatrzymali Jacka D., podejrzanego o dokonanie kradzież z włamaniem do garażu na terenie Jabłonny. Przestępstwo to zostało popełnione podczas kilku dniowej nieobecności właścicieli nieruchomości. Mężczyźnie za takie zachowanie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Stróże prawa w trakcie realizowania codziennych zadań służbowych uzyskali wiadomość, że do jednego z garaży znajdujących się na prywatnej posesji w Jabłonnie dokonano włamania poprzez zdjęcie bramy garażowej. Z budynku tego dokonano kradzieży elektronarzędzi, betoniarki, parasola ogrodowego itp. przedmiotów, których wartość została wyceniona na 3000 złotych. Funkcjonariusze potwierdzili informacje, zabezpieczyli dowody na miejscu włamania oraz przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

Na podstawie podjętych bezpośrednio po zdarzeniu czynnościach i posiadanych dowodach funkcjonariusze dokonali zatrzymania 33-letniego Jacka D.

Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa i w omawianym przypadku przedstawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem. Jacek D., przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. O wymiarze kary zdecyduje Sąd.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.