Jabłonna: Zatrzymani za kradzież z włamaniem

Stróże prawa na terenie Jabłonny dokonali zatrzymania trzech osób podejrzanych o kradzież z włamaniem do sklepu ogólnospożywczego. Za przedmiotowy czyn odpowie 17-letni Adrian Ch., 16-letni Paweł B. i Stanisław G. Pierwszemu mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a dwaj pozostali za popełniony czyn karalny odpowiedzą przed Sądem ds. Nieletnich.

W miniony piątek funkcjonariusze Komisariatu Policji w Jabłonnie po północy zostali powiadomieni, że do sklepu ogólnospożywczego w Jabłonnie, prawdopodobnie doszło do kradzieży z włamaniem, gdyż nn. osoby wynoszą z niego produkty. Podjęte natychmiast czynności przez umundurowany patrol doprowadziły do zatrzymania 16-letniego chłopca, który posiadał przy sobie dużą ilość pieniędzy w bilonie. Do kradzieży z włamaniem doszło poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych, a łupem złodziej padły wino, piwo, konserwy rybne i mięsne oraz pieniądze w bilonie w kwocie 300 złotych. Zatrzymany na gorącym uczynku młody człowiek znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Policjanci po przyjęciu zgłoszenia natychmiast przystąpili do działania. W tym samym dniu ustalili, że w przedmiotowym przestępstwie brały udział jeszcze dwie osoby, którymi okazały się być 17-letni Adrian Ch. oraz 16-letni Paweł B.

Materiał zebrany przez śledczych z Komisariatu Policji w Jabłonnie pozwolił na przedstawienie zarzut dokonania kradzieży z włamaniem 17-latkowi.

Za to przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Pozostali 16-latkowie odpowiedzą za czyn karalny przed Sądem ds. Nieletnich w Legionowie.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.