Jabłonna: Ukradł 300 puszek piwa

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 25-letniego Kamila B. podejrzanego o kradzież blisko 300 puszek piwa. Przez rok właściciel sklepu próbował namierzyć złodzieja. Dzięki monitoringowi wskazał podejrzanego mężczyznę miejscowym policjantom. 25-latek za zarzucany mu czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Jabłonnie zostali zawiadomieni przez właściciela sklepu o mających miejsce kradzieżach piwa. Jak się okazało łupem sprawcy padło 296 sztuk piwa jednej marki i 2 sztuki coli. Całość o wartości blisko tysiąca złotych.

Policjanci sprawdzili monitoring zainstalowany w sklepie, który uwidocznił mężczyznę dokonującego kradzieży. Jak ustalili funkcjonariusze, do przestępstwa dochodziło od roku. Teraz mężczyzna będzie musiał wypić piwo, które sam nawarzył. Wczoraj usłyszał bowiem zarzut kradzieży, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

KPP Legionowo

4-103319

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.