Jabłonna: Śmiertelny wypadek na Chotomowskiej

W piątek (08.05) chwilę przed godziną 19 służby ratunkowe powiatu legionowskiego, zostały poinformowane o wypadku w Jabłonnie na ulicy Chotomowskiej. Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej, karetki pogootowia ratunkowego i policję.

Ratownicy na miejscu zastali zderzenie samochodu osobowego z motocyklem. Natychmiast przystąpiono do reanimacji kobiety u której doszło do zatrzymania akcji serca. 33 letni mężczyzna prowadzący motor był przytomny ale również odniósł poważne obrażenia i został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

ktualizacja 20:13

Po około godzinnej reanimacji lekarz stwierdził zgon kobiety. Po zderzeniu z Subaru kobieta przeleciała około 50 metrów. Mężczyzna z nią jadący trafił już do jednego z warszawskich szpitali.

Aktualizacja 20:38

Kierującemu samochodem osobowym marki subaru nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci z wydziału śledczo – dochodzeniowego.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.