Jabłonna: Sekretarz żegna się z Urzędem?

Grażyna Woźnicka, sekretarz gminy Jabłonna będzie przebywać na zwolnieniu lekarskim jeszcze do 25 lutego. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że czeka na nią wymówienie z pracy. Od 20 stycznia Grażyna Woźnicka przebywa na zwolnieniu lekarskim i nie pojawia się w Urzędzie Gminy. Od tego czasu nie była obecna na sesji Rady Gminy, ani na posiedzeniach merytorycznych komisji. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sekretarz może mieć problem z zachowaniem pracy po powrocie ze zwolnienia lekarskiego. Gmina jednak unika odpowiedzi.

JDM

– Czy pan wójt zamierza po powrocie ze zwolnienia pozostawić sekretarz na swoim stanowisku czy zamierza ją odwołać? – zapytaliśmy jeszcze w styczniu Urząd Gminy.

Michał Smoliński, kierownik Referatu Promocji odpowiedział nam, że nie posiada takiej informacji. Po ponowieniu pytania zapewnił, że przekaże jego treść wójtowi Jarosławowi Chodorskiemu.

Jeżeli dojdzie do pożegnania sekretarz Woźnickiej z urzędem, nastąpi to według scenariusza już przerabianego na przykładzie byłego zastępcy wójta – Tadeusza Rokickiego. Były wicewójt udał się na zwolnienie lekarskie wraz z początkiem nowej kadencji i został odwołany ze stanowiska dopiero 5 stycznia 2015 roku.

Tekst i foto: Jabłonna dla Mieszkańców
wojt

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.