Jabłonna: Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Starszy sierżant Adam Czupryna i sierżant Artur Bukowski dzięki szybko podjętym działaniom uratowali życie 46-letniemu mężczyźnie. Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zostali powiadomieni o mężczyźnie, który leżał na chodniku w Jabłonnie. Policjanci natychmiast udali się na miejsce i podjęli czynności ratownicze. Do czasu przybycia pogotowia ratunkowego prowadzili resuscytację, która przywróciła funkcje życiowe mężczyzny.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę na ulicy Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Starszy sierżant Adam Czupryna i sierżant Artur Bukowski zostali powiadomieni patrolując gminną miejscowość przez przechodniów, że na chodniku leży nieprzytomny mężczyzna, który nie oddycha i sinieje.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce i podjęli czynności ratownicze. Wezwali na miejsce karetkę pogotowia i do czasu jej przyjazdu, skutecznie prowadzili resuscytację. Szybkie i sprawne działania ratownicze doprowadziły do przywrócenia funkcji życiowych 46-letniego mężczyzny.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.