Jabłonna: Pijany uderzył w sygnalizator

W czwartek (23.04) chwilę po północy, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie że w Jabłonnie na ulicy Akademijnej, doszło do zderzenia samochodu osobowego ze słupem oświetleniowym. W pojeździe miały przebywać dwie osoby.

Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze oraz pogotowie ratunkowe i policję. Podczas dojazdu na miejsce zdarzenia, okazało się że sprawca zdarzenia jest pijany i pomylił adresy. Na ulicy Akademijnej nie było żadnego wypadku. Jedynie na DK 61 (ul. Zegrzyńska) w Jabłonnie, kierujący samochodem osobowym będąc pod wpływem alkoholu, uderzył w sygnalizator świetlny, na wysokości sklepu Lidl.

Kierujący polonezem uderzył w sygnalizator świetlny na przejściu dla pieszych. 39-letni Andrzej R. z powiatu makowskiego, w wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu. Mężczyźnie nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Udział w akcji:
471-21 – JRG Legionowo
471-25 – JRG Legionowo
01-176 – Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.