Jabłonna: Nieletni trafił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie, zatrzymali 17 – latka, który decyzją Sądu Rodzinnego był poszukiwany celem doprowadzenia do Ośrodka Wychowawczego na terenie województwa zachodniopomorskiego. Legionowscy policjanci przypominają młodzieży: Pamiętajmy, że jako osoby nieletnie ponosimy odpowiedzialność za swoje postępowanie!

W niedzielę wieczorem policjanci z Jabłonny uzyskali informację, że poszukiwanych przez niech od kilku dni 17-late, który decyzją Sądu Rodzinnego powinien trafić do placówki wychowawczej, przebywa na terenie Serocka.

Funkcjonariusze natychmiast udali się do serocka i pod jednym ze sklepów zauważyli poszukiwanego nieletniego. 17-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu, a następnie zgodnie nakazem doprowadzenia wydanym przez legionowski sąd, trafi do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Do ośrodka wychowawczego może trawić nieletni, który m.in.: popełnia czyny karalne, przejawia zachowania świadczące o demoralizacji, czy nie realizuje obowiązku szkolnego. Sąd kierując nastolatka do takiej placówki zawsze kieruje się dobrem nieletniego.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.