Jabłonna: Matka z 3 promilami opiekowała się dziećmi

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie potwierdzili nieodpowiedzialność niektórych rodziców. 33-letnia kobieta w stanie nietrzeźwości sprawowała opiekę nad swoją niespełna 2-letnią córką. Joanna G. miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Przedwczoraj funkcjonariusze z zespołu kryminalnego w Jabłonnie przedstawili jej zarzut za popełnione przestępstwo. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia grozi kara do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu interweniowali w jednym z mieszkań w Jabłonnie. Otrzymali informację, że nietrzeźwa matka ma sprawować opiekę nad swoim małym dzieckiem. Po wejściu do mieszkania mundurowi zastali 33-letnią kobietę oraz jej 2-letnie dziecko. Kobieta nie zaprzeczała, że piła alkohol.

Została przebadana przez interweniujących policjantów i okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kobieta i jej dziecko trafili pod opiekę najbliższych. 33-latka została już przesłuchana przez policjantów z zespołu kryminalnego z Jabłonny i przyznała się do zarzucanego jej czynu. Odpowie za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.