Jabłonna: 86 latek oszukał w markecie

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 86-letniego mieszkańca Legionowa jako podejrzanego o oszustwo. Mężczyzna wybrał się do marketu, aby kupić haki do wkręcenia w ścianę. Rozerwał opakowanie, wyjął z niego przedmioty i chciał je zakupić jako produkt zważony luzem, który był tańszy. Mężczyzna zaoszczędziłby na tym 18 złotych. 86-latka namierzyła ochrona marketu. Za oszustwo mniejszej wagi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Mieszkaniec Legionowa udał się na zakupy do jednego z marketów w Jabłonnie. Znalazł interesujący go artykuł-wkręcane haki, które można było kupić w opakowaniu. Były one jednak droższe od haków sprzedawanych na wagę.  Mężczyzna postanowił zaoszczędzić. Rozerwał opakowanie z hakami i zważył je luzem. W ten sposób zaoszczędziłby 18 złotych. Zachowanie klienta zauważył pracownik ochrony, który wezwał policyjny patrol.

Śledczy z Jabłonny przedstawili już 86-latkowi zarzut oszustwa. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze grzywny.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.