Dziesięciu nietrzeźwych rowerzystów zatrzymanych przez ostatni tydzień

Na terenie powiatu legionowskiego nie ustają policyjne kontrole wymierzone w tych, którzy pomimo apeli i ostrzeżeń wsiadają na rower, pijąc wcześniej alkohol. Wciąż jeszcze nie do wszystkich docierają tragiczne statystyki wypadków drogowych, z udziałem rowerzystów. Tylko w ostatnim tygodniu funkcjonariusze legionowskiej komendy zatrzymali dziesięciu nietrzeźwych rowerzystów.

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazują się ludzie, którzy po wcześniejszym wypiciu alkoholu wsiadają za kierownicę, nawet roweru. Zapewne nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, jakie wynikają z takiego zachowania. Funkcjonariusze legionowskiej komendy tylko w ciągu ostatniego tygodnia zatrzymali aż dziesięcioro nietrzeźwych rowerzystów. Niechlubnym rekordzistą okazał się mieszkaniec powiatu legionowskiego, którego podczas kontroli drogowej poddano badaniu trzeźwości. Okazało się, że rowerzysta prowadził rower znajdując się w stanie nietrzeźwości i miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

Wszystkim kontrolowanymi grozi im odpowiedzialność karna.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.