Dzielnicowy zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. Miał narkotyki

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymał 41-latka, który był poszukiwany, by odbyć karę więzienia. Ponadto w jego odzieży mundurowy znalazł nielegalne substancje. Mężczyzna trafił za kratki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie otrzymał informację o mężczyźnie, który jest poszukiwany i właśnie przebywa na terenie miasta. Ustalenia mundurowego potwierdziły się. We wskazanym miejscu przebywał poszukiwany przez policjantów 41-latek. Ponadto w trakcie podjętych wobec niego czynności, okazało się, że posiada przy sobie marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali zatrzymanego. 41-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a następnie zgodnie z nakazem Sądu Rejonowego w Bydgoszczy został przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.