Dzieje się na Wolskiej

Trwają prace przy realizacji największej tegorocznej inwestycji drogowej Powiatu Legionowskiego – przebudowie ponad dwukilometrowego odcinka drogi powiatowej 1810W w gminie Nieporęt.

W ramach inwestycji w ciągu ul. Wolskiej i Akacjowej, od skrzyżowania z ul. Gajową w Woli Aleksandra do skrzyżowania z ul. Kościelną w Kątach Węgierskich, etapami wymieniana jest nawierzchnia jezdni, budowane są zjazdy do posesji i chodniki oraz odwodnienie. Częściowo wykonano dotąd roboty ziemne, rozbiórkę chodników i zjazdów, wykarczowano drzewa. Ułożono nowe krawężniki betonowe, chodnik oraz zjazdy z kostki brukowej, wykonano podbudowę pod nawierzchnię bitumiczną.

Koszt dotychczas zrealizowanych prac to 1 407 600,66 zł. Natomiast wartość całej inwestycji zamknie się w kwocie 4 692 966,42 zł. Zadanie zostanie zrealizowane ze środków Powiatu przy wsparciu finansowym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, które wyniesie 1 101 150,00 zł.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.