Domowy agresor trafił do aresztu

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował sąd wobec 43-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, po tym jak jego żona powiadomiła o stosowaniu przez niego przemocy psychicznej i fizycznej. Mężczyźnie przedstawiono zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 43-latek wobec swojej żony. Jak zeznała pokrzywdzona mąż od ponad dwóch lat znęcał się nad nią. Podczas wywoływanych przez niego awantur wyzywał żonę, wyśmiewał i upokarzał. Stosował również przemoc fizyczną wobec pokrzywdzonej, popychając, szarpiąc za ubranie i podduszając.

Mundurowi natychmiast zajęli się sprawą i już następnego dnia po złożeniu zawiadomienia przez pokrzywdzoną 43-latek znalazł się w policyjnej celi. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi wystąpić do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku i teraz domowy agresor najbliższe trzy miesiąc spędzi za kratkami.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.