Czterech poszukiwanych w rękach legionowskich policjantów

Jednym z zadań, które realizują policjanci, w trakcie codziennej służby jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Zdarza się to podczas sprawdzania ich miejsca zamieszkania lub pobytu, ale także w trakcie kontroli drogowych. Tym razem policjanci zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn. Trzech z nich poszukiwanych było na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy Legionowie. 58-latek do zakładu karnego trafił na 179 dni za uszkodzenie ciała i znieważenie, 48-latek ma do odbycia 3-miesieczną karę pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe, natomiast 32-latek „za kratki” trafił za kradzież.

Ostatni z poszukiwanych to 28-latek, który był poszukiwany przez pułtuską prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu i po złożeniu stosownego oświadczenia o aktualnym miejscu zamieszkania, został zwolniony.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.