Chotomów: Zatrzymany z 18 gramami marihuany

Policjanci z Jabłonny ujawnili i zabezpieczyli przy 36-letnim mężczyźnie zbitą ważącą 18 gramów kulę marihuany. Marcin E. został zatrzymany i przewieziony do komendy. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Jabłonny na ranem patrolowali rejon służbowy. Na jednej z ulic Chotomowa zauważyli stojący na poboczu samochód peugeot. Postanowili podjąć interwencję. W niedalekiej odległości od samochodu w przyrożnych zaroślach zobaczyli mężczyznę. Po bliższym sprawdzeniu okazało się, że 36-letni Marcin E. ma przy sobie kulę suszu roślinnego.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Policjanci przeprowadzili też test narkotykowy- okazało się, że susz to ważąca przeszło 18 gramów marihuana. Zatrzymanemu mężczyźnie śledczy z komisariatu w Jabłonnie przedstawili zarzut posiadania środków odurzających. 36-latek przyznał się do winy. Mężczyzna w przeszłości był już wielokrotnie karany. Teraz za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.