Bez prawa jazdy, za to z narkotykami

Policjanci z Legionowa zatrzymali do kontroli seata. W trakcie czynności okazało się, że kierowca pojazdu nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, ale za to miał narkotyki. 34-latek już usłyszał zarzuty, a o karze zdecyduje sąd.

Mundurowi z legionowskiej patrolówki zatrzymali do kontroli seata. W trakcie wykonywania przez nich czynności służbowych wyszło na jaw, że 34-letni kierowca nie ma prawa jazdy. To jednak nie był koniec. Mężczyzna chciał ukryć przed funkcjonariuszami środki odurzające, próbując je wyrzucić. Policjanci nie dali się zwieść i zabezpieczyli biały proszek, który po przebadaniu okazał się metamfetaminą.

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jego sprawą zajeli się dochodzeniowcy. Mężczyzna przed sądem odpowie za posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień. Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.