Areszty za znaczną ilość środków odurzających

Policjanci z legionowskiej komendy zabezpieczyli blisko 700 gramów marihuany. Susz roślinny ujawnili w jednym z mieszkań na terenie miasta. Zatrzymali również 48-letnią kobietę oraz 17-letniego mężczyznę. Podejrzani usłyszeli już prokuratorskie zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z legionowskiej komendy podejrzewali, że w jednym z mieszkań na terenie miasta może znajdować się znaczna ilość środków odurzających. Lokal zajmować miała 48-letnia kobieta i 17-letni mężczyzna.

Kilka dni temu kryminalni wkroczyli do mieszkania, w którym zastali parę mieszkańców miasta. Podczas przeszukania lokalu funkcjonariusze ujawnili susz roślinny, kilka krzaków konopi innych niż włókniste oraz wagę elektroniczną. 48-latka i 17-latek zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po zabraniu materiału dowodowego przez policjantów podejrzani trafili do Prokuratury Rejonowej w Legionowie, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości marihuany oraz uprawy konopi innych niż włókniste.

Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonym przez policjantów i prokuratora materiałem dowodowym uwzględnił wniosek o tymczasowe aresztowane obojga podejrzanych. Mieszkańcom Legionowa za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.