Amator perfum z zarzutami

Zarzut kradzieży usłyszał 19-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu legionowskiego, którego policjanci zatrzymali chwilę po zdarzeniu. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież perfum, gdzie straty oszacowano na łączną kwotę prawie 6000 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowy oraz policjant dochodzeniówki z KP w Nasielsku zostali skierowani do jednej z nasielskich drogerii, gdzie miało dojść do kradzieży. Jak ustalili mundurowi, nieuczciwy klient został ujęty przez ochroniarza sklepu ze skradzionymi perfumami za linią kas. Przy 19-latku ujawniono kilkanaście flakonów perfum. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych i trafił do policyjnej celi.

Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy, a następnie przedstawili mu zarzut kradzieży perfum o wartości prawie 6000 złotych. 19-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i teraz zajmie się nim sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

podinsp. Małgorzata Witkowska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.