19-latek utonął w rzece Narwi. Służby poszukują ciała

Służby poszukujące 19-latka na rzece Narwi w miejscowości Łacha koło Serocka, przerwały poszukiwania. Młody mężczyzna zniknął pod wodą w sobotę przed godziną 19. Mimo zaangażowania wielu służb, w tym sonarów oraz drona, do tej pory nie udało się zlokalizować ciała. Akcja poszukiwawcza ma zostać wznowiona w poniedziałek.

W sobotę (25.05) chwilę przed godziną 20 Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne została zadysponowana z łodzią posiadającą sonar do poszukiwań osoby w rzece Narwi. Młody mężczyzna miał kąpać się w rzece i w pewnym momencie jego znajomi stracili go z pola widzenia. W niedzielę akcja poszukiwawcza została wznowiona.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 19 w miejscowości Łacha w gminie Serock. Na miejscu pracują łodzie Legionowskiego WOPR oraz JRG Legionowo i OSP Legionowo wraz  z Grupą Wodno Nurkową JRG 1 Warszawa. Druhowie z Modlina Twierdzy zwodowali się w siedzibie WOPR  w Zegrzu i udali się w rejon koncentracji na rzece Narwi.

W związku z przejściem frontu burzowego poszukiwania zostały przerwane. W niedzielę poszukiwania ciała zostały wznowione. Zadysponowano łodzie z sonarami i przeszukiwany jest teren rzeki Narwi w rejonie w którym młody mężczyzna zatonął. W akcji jest również dron, który jest na wyposażeniu Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne. Po godzinie 18 podjęto decyzję o przerwaniu poszukiwań do poniedziałku do rana. Mimo użycia sonarów i drona, nie udało się zlokalizować ciała w wodzie.


Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.