13 automatów zabezpieczonych

W ostatnim czasie po raz kolejny odbyły się wspólne działania policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z legionowskiej komendy i funkcjonariuszy Urzędu Celnego. Ich celem była kontrola legalności urządzeń do gier losowych w punktach oferujących takie usługi na terenie Legionowa. Efektem działań było zabezpieczenie 13 nielegalnych automatów. Policjanci zapowiadają systematyczne kontrole tego typu miejsc.

Policjanci z legionowskiej komendy zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą i korupcją oraz funkcjonariusze  Urzędu Celnego w Warszawie  w ostatnim czasie po raz kolejny zorganizowali i przeprowadzili wspólne działania. Celem współpracy była kontrola punktów, w których udostępniane są gry na automatach.

W czasie działań funkcjonariusze obu służb sprawdzili trzy takie miejsca w Legionowie. Po sprawdzeniu pochodzenia, legalności i obowiązujących zezwoleń ujawnione zostały nieprawidłowości. Funkcjonariusze zabezpieczyli 13 nielegalnych automatów. Wobec właścicieli lokali, w których znajdowały się nielegalne urządzenia zostały już wszczęte postępowania karno-skarbowe.

Legionowscy  policjanci zapowiadają dalsze systematyczne kontrole miejsc, w których odbywa się nielegalny hazard na automatach.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.