Zegrze: Przyjechali z narkotykami

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. W Zegrzu na ul. Groszkowskiego podczas kontroli samochodu funkcjonariusze znaleźli marihuanę oraz tabletki ecstasy. Narkotyki zabezpieczyli, a 19-letni Przemysław S., 20-letni Jakub K. oraz 21-letni Paweł G. trafili do policyjnej celi. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Przestępstwo, o które są podejrzani zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Była godz. 2.00 w nocy z piątku na sobotę kiedy policjanci z Serocka w Zegrzu na ul. Groszkowskiego zatrzymali do kontroli drogowej opla. W samochodzie podróżowało trzech młodych mężczyzn - mieszkańców powiatu grodziskiego. Osoby te na widok Policji zaczęły się nerwowo zachowywać. Policjanci mieli przeczucie, że mężczyźni mogą coś ukrywać. W trakcie szczegółowej kontroli funkcjonariusze przy Jakubie K. i Pawle G. ujawnili susz roślinny, a przy Przemysławie S. cztery tabletki narkotyku o nazwie ecstasy.

19-letni Przemysław S., 20-letni Jakub K. oraz 21-letni Paweł G. zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali seroccy śledczy. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do winy i dobrowolnie podali karze. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo