Wirtualne Legionowo – Najlepsze Źródło Informacji

Drodzy czytelnicy. W ostatnich dniach mało publikowaliśmy informacji. Niestety i nasze szeregi dziesiątkuje znany wszystkim wirus. Jeden z naszych fotografów nadal przebywa w izolacji. Na szczęście czas przestoju dobrze wykorzystali informatycy i podmienili min. szablon naszego portalu na nowy.

Od teraz Wirtualne Legionowo możecie oglądać w takiej samej szacie jak inne portale wchodzące w skład Mazowieckiego Portalu Informacyjnego Wirtualne Mazowsze 24. Wraz ze zmianą szablonu wkrótce na naszej stronie pojawią się nowości oraz kontynuacja zaczętych wcześniej projektów, które z różnych względów nie udało się dokończyć.

Portal Wirtualne Legionowo będzie dostarczać Wam jeszcze więcej różnych i ciekawych oraz ważnych dla lokalnej społeczności informacji. Zapraszamy do stałego odwiedzania naszej strony.

Kontakt z redakcją możliwy jest pod adresem mailowym redakcja@wirtualnelegionowo.pl lub telefonicznie 22 304-14-50. Jesteśmy również w social mediach takich jak Facebook a nasze i partnerów filmy można zobaczyć na kanale YouTube

Podziel się z innymi