Nieporęt: Zatrzymany za kradzież telefonu

Impreza dla uczestników szkolenia w hotelu w gminie Nieporęt zakończyła się kradzieżą telefonu komórkowego jednego z gości. Podejrzany o to przestępstwo 40-letni Bartosz S. został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości 1500 złotych. Podczas przeszukania policjanci odzyskali telefon, który wrócił do właściciela.

Policjanci z komisariatu w Nieporęcie po otrzymaniu zgłoszenia kradzieży w jednym z hoteli w gminie Nieporęt pojechali pod wskazany im adres. Funkcjonariusze od razu przystąpili do sprawdzeń i czynności, które miały doprowadzić ich do sprawcy. Ustalili, że w nocy w hotelu odbyła się impreza integracyjna uczestników szkolenia. Jeden z gości położył swój telefon komórkowy warty 1500 zł na barze i poszedł tańczyć. Kiedy wrócił telefonu już nie było.

Kiedy policjanci zgromadzili materiał dowodowy wszystko wskazywało na to, że kradzieży mógł dokonać 40-letni Bartosz S. Policjanci poszli do jego pokoju hotelowego. Mężczyzna na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Za drzwi próbował wystawić z pokoju torbę. Policjanci czujnie sprawdzili torbę, w której była skradziona "komórka". Bartosz S. został zatrzymany.

Usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia. Mężczyzna tłumaczył policjantom, iż myślał, że telefon jest jego bo ma podobny.

KPP Legionowo