Nieporęt: Zatrzymana za posiadanie narkotyków

Legionowscy kryminalni dokonali zatrzymania kolejnej osoby, która odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. To 32-letnia kobieta. Funkcjonariusze najpierw znaleźli przy niej amfetaminę potem w jej domu podczas przeszukania ujawnili kolejne narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3.

W minioną sobotę na terenie Nieporętu doszło do zatrzymania kobiety, która w portfelu posiadała przy sobie amfetaminę. Należy podkreślić, że ten narkotyk podobnie jak inne środki odurzające oraz dopalacze prowadzą do nieodwracalnych zmian w ludzkim organizmie.

Około godz. 19.00 legionowscy kryminalni w ramach pełnionej służby podjęli czynności służbowe względem kobiety spacerującej po jednej z ulic. W trakcie legitymowania 32-letniej Marioli G. policjanci znaleźli przy niej przeszło pół grama amfetaminy.

Podjęte natychmiast kolejne działania doprowadziły do zabezpieczenia należących do kobiety kolejnych narkotyków w jej miejscu zamieszkania- tym razem prawie dwóch gramów amfetaminy.

Nieporęccy śledczy przedstawili 32-latce zarzut posiadania narkotyków. Kobieta przyznała się do winy i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie karze. Podejrzanej za popełnione przestępstwo grozi teraz do 3 lat więzienia.

KPP Legionowo