Zmiany kadrowe w szpitalu WIM w Legionowie

Z dniem 29 listopada br. Dyrektor WIM gen. broni Grzegorz Gielerak w obecności Komendanta Szpitala WIM w Legionowie płk. Roberta Ryczka powierzył pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Szpitala w Legionowie Panu dr. n. med. Jakubowi Klimkiewiczowi. Nowy Zastępca za swoją misję zawodową uznaje kontynuowanie tworzenia w polskim systemie opieki zdrowotnej szpitala na miarę XXI w. przyjaznego pacjentom, ich bliskim oraz pracownikom.

Dr n. med. Jakub Klimkiewicz jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Z Wojskowym Instytutem Medycznym związany jest nieprzerwanie od stażu podyplomowego w latach 2005-2006 do dzisiaj.

Stypendysta Fogarty International Center na University of Michigan, Ann Arbor, USA, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Obecnie pełni obowiązki kierownika Oddziału Intensywnej Terapii, zastępcy kierownika Szpitala Modułowego WIM, kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala w Legionowie. Interesuje się anestezjologią regionalną, anestezjologią w fast- track surgery, technikami pozaustrojowymi w intensywnej terapii a także ECMO.

Jakub Klimkiewicz na stanowisku zastąpił ppłk Sebastiana Czarkowskiego.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.