Zmiany kadrowe w komendzie i komisariatach

Z dniem 15 czerwca 2015 roku Rozkazem Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie insp. Waldemara Perdiona nastąpiły zmiany kadrowe w komendzie oraz kadrze kierowniczej Komisariatów Policji w Jabłonnie, Nieporęcie oraz Wieliszewie.

Zgodnie z wnioskiem mieszkańców wysuniętym podczas  debaty społecznej w Legionowie powstał dodatkowy etat dzielnicowego. Dotychczasowy Zespół Dzielnicowych, który liczył 5 etatów został przekształcony w Rewir Dzielnicowych i tym samym powiększony o 2 etaty w tym 1 etat kierownika Rewiru Dzielnicowych, którym został st. asp. Mariusz Czajka.

W Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym legionowskiej komendy utworzono Refart I, którego kierownikiem został asp. szt. Jacek Woźniak.

Po 31 latach służby na emeryturę odszedł komendant Komisariatu Policji w Jabłonnie asp. szt. Bogdan Jachowicz. Na jego stanowisko powołano dotychczasowego zastępcę podkom. Janusza Sochockiego. Natomiast obowiązki zastępcy tego komisariatu powierzono asp. szt. Arturowi Purzyckiemu.

Na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Wieliszewie powołano podkom. Zbigniewa Prusinowskiego dotychczasowego zastępcę komendanta Komisariatu Policji w Nieporęcie. Podkom. Hubertowi Plackowi pełniącemu dotychczas służbę w Wydziale Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji powierzono obowiązki zastępcy Komisariatu Policji w Nieporęcie.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.