Złodziej narzędzi zatrzymany na gorącym uczynku

Legionowscy patrolowcy zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże narzędzi o wartości około 1600 złotych na szkodę jednego z marketów budowlanych na ternie powiatu legionowskiego. Mężczyzna został rozpoznany i ujęty przez ochronę sklepu, kiedy przyszedł po raz kolejny z tym samym zamiarem. Pracownik sklepu wezwał mundurowych i okazał zapisy wcześniejszych nagrań, z których bez wątpienia wynikało, że mieszkaniec gminy Jabłonna dopuścił się co najmniej dwóch przestępstw. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

Kiedy policjanci przyjechali w miejsce interwencji, pracownik ochrony wskazał im 38-latka podejrzanego o kradzieże, informując jednocześnie, że to nie jest jego pierwsza wizyta w markecie budowlanym. Tego dnia mieszkaniec gminy Jabłonna dokonał kradzieży poziomicy laserowej wraz ze statywem, a dzień wcześniej dalmierza. W przeciągu dwóch dni wyniósł produkty warte około 1600 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Świadek zdarzenia natomiast udał się do komisariatu Policji celem złożenia zawiadomienia o kradzieżach. Teraz zatrzymany usłyszy zarzuty przestępstw, za które może zostać skazany na 5 lat więzienia. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

mł. asp. Agata Halicka/ea

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.