Zegrze: WOPR w pełnej gotowości

W piątek 20 marca Legionowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Zegrzu, poinformowało o pełnej gotowości do niesienia pomocy osobom jej potrzebującej na terenie Jeziora Zegrzyńskiego.

Do rozpoczęcia sezonu jeszcze troche czasu ale już teraz w weekendy w gotowości jest sternik i dwóch załogantów, którzy w każdej chwili mogą wypłynąć łodzią która jest zwodowana aby nieść pomoc potrzebującym.

1 maja do łodzi wopru dołączy również łódź pogotowia ratunkowego która będzie pełnić całodobowy dyżur do końca października. W sezonie letnim w 3 miejscach utworzone zostaną strzeżone kąpieliska. Tak jak w latach poprzednich z opieki ratowników można będzie skorzystać na plaży w Serocku, Wieliszewie i Nieporęcie.

Niewykluczone jest również to że legionowscy ratownicy zajmą się przygotowaniem i opieką strzeżonego kąpieliska w Pomiechówku na rzece Wkrze. Rozmowy Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z władzami gminy trwają.

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.