Zderzenie dwóch osobówek. Cztery osoby w szpitalu

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w minioną sobotę na skrzyżowaniu ulic Szkolne i Wyszyńskiego w Jabłonnie. Kierująca skodą najprawdopodobniej wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie i doprowadziła do zderzenia z osobowym volvo. Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym trójka dzieci.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 14.00 w minioną sobotę. na skrzyżowaniu ul. Szkolnej i Wyszyńskiego w Jabłonnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenie wynika, że kierująca skodą 43-latka nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej nadającej barwę koloru czerwonego i wjechał na skrzyżowanie. Zignorowanie tego sygnału doprowadziło do zderzenia z osobowym volvo, którym kierował 44-latek. Na skutek tego zdarzenia cztery osoby, kierująca skodą oraz trójka dzieci z volvo, zostały przetransportowane go szpitala. Kierowcy osobówek byli trzeźwi. Teraz policjanci w prowadzonym postepowaniu będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Niestety nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Dlatego po raz kolejny apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Nie przecenianie własnych umiejętności podczas prowadzenia pojazdu, a także zachowanie trzeźwości za kierownicą.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.