Zatrzymany z sądowym zakazem

Legionowscy patrolowcy zatrzymali do kontroli drogowej osobową skodę. Okazało się, że 30-letni kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązywał go do września 2023 roku i był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim. Mężczyzna trafił do komendy przy ul. Jagiellońskiej, gdzie usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Legionowa patrolujący podległy teren zatrzymali do kontroli osobową skodę. Za jej kierownicą siedział 30-letni mężczyzna. Policjanci sprawdzili kierowcę w policyjnych systemach i okazało się, że mężczyzna posiada czynny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, który obowiązywał go do końca września 2023 r.

Mundurowi ustalili również, że mężczyzna jest poszukiwany przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim na podstawie zarządzenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie. Jak ustalono, wielokrotnie uchylał się przed wykonaniem decyzji, wydanej wobec niego przez organ ścigania.

Policjanci zatrzymali 30-latka, który usłyszał zarzut za niestosowanie się do orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.