Zatrzymany poszukiwany listami gończymi

W środę legionowscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Grzegorz P., ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna został już osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Ponad rok temu do legionowskiej komendy wpłynął list gończy za Grzegorzem P. wydany przez Sąd Rejonowy w Legionowie polecający zatrzymać i doprowadzić do Zakładu Karnego 31-latka. Podjęte działania w sprawie potwierdziły, że mężczyzna, który nie posiadał stałego miejsca zameldowania od dłuższego czasu się ukrywa przed organami ścigania. W trakcie trwania poszukiwań za Grzegorzem P. został wydany drugi list gończy za popełnione przestępstwa, którymi jak w pierwszym przypadku były kradzieże.

Stróże prawa realizując w przedmiotowej sprawie żmudne i czasochłonne czynności zdołali ustalić miejsce aktualnego pobytu poszukiwanego. 31-letni mężczyzna nie spodziewał się, że w miejscowości oddalonej ponad 100 kilometrów od Legionowa zostanie zatrzymany przez tropiących go policjantów.

Mężczyzna został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne 5 miesięcy.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.