Zatrzymanie poszukiwanego 38-latka przez legionowskich kryminalnych

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali 38-letniego. Mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności za złamanie zakazu sądowego. Zgodnie z nakazem doprowadzenia, trafił już do aresztu śledczego.

Do zatrzymania doszło 29 kwietnia 2026 roku około godziny 9:30 w Jabłonnie na ulicy Modlińskiej. Funkcjonariusze z legionowskiego Wydziału Kryminalnego, realizując czynności służbowe, podjęli interwencję wobec 38-letniego mieszkańca Legionowa.Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych potwierdziło się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną. Podstawą zatrzymania był nakaz doprowadzenia wydany przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Mężczyzna miał do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 244 Kodeksu karnego, dotyczące niestosowania się do orzeczonych przez sąd środków karnych. Dodatkowo mieszkaniec Legionowa figurował w systemach jako osoba poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie w celu ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych. Zgodnie z procedurą, zatrzymany 38-latek został przewieziony do Aresztu Śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę więzienia.

podkom. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.