Za nękanie na półtora roku trafił do zakładu karnego

W sobotnią noc policjanci, interweniując wobec grupy mężczyzn, zatrzymali 36-latka. Mieszkaniec powiatu poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

W sobotnią noc dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o grupie awanturujących się mężczyzn na parkingu stacji benzynowej. Pod wskazany adres skierował policyjny patrol.

Policjanci na miejscu zastali czterech mężczyzn, którzy zgodnie oświadczyli, iż rzeczywiści doszło między nimi do sprzeczki, ale już sobie wszystko wyjaśnili i rozchodzą się do swoich domów. Nim jednak opuścili teren stacji, policjanci wszystkich wylegitymowali i sprawdzili w policyjnej bazie. Wtedy okazało się, iż jeden z mężczyzn szybko do domu nie wróci.

36-letni mieszkaniec powiatu był bowiem poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna został zatrzymany i najbliższy rok i szczęść miesięcy spędzi w zakładzie karnym za nękanie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.