Z Pamiętnika Behawiorysty

Zespół trenerów i behawiorystów BrzozowyHotelik w zabawny i nietuzinkowy sposób opisuje i pomaga zrozumieć zachowania psa oraz zachowania człowieka, a także ułatwia komunikację międzygatunkową. Wszystkie podobieństwa do prawdziwych postaci i zdarzeń są przypadkowe, ale z życia behawiorysty wzięte;)

Pies to marzenie wielu osób. Ale kiedy do domu trafia nowy członek rodziny czyli pies, bywa że domownicy tak naprawdę nie są przygotowani na jego pojawienie się w ich życiu. Oprócz miłych chwil i przytulanek czeka nas wychowanie malucha, by nie wyrósł na agresora, płaczka czy szantażystę. Gryzienie rąk i nóg od stołu, pożeranie skarpetek, terroryzowanie gości, artystyczne siusianie na dywany, uporczywe drapanie w drzwi, efektowne ucieczki z ogrodu i szalone slalomy oraz ciągnięcie ludzi od krzaczka do latarni to tylko niektóre z wyzwań, które na Was czekają.

Szczeniak dorasta i czasem codzienne problemy przerastają ludzi. Bywa, że rodziny nie radzą sobie z kłopotami i często porzucają psa.

Zapraszamy do lektury cyklu artykułów, które pomogą zapobiegać podobnym tragediom. Co tydzień, w kolejne soboty postaramy się w zabawny i nietuzinkowy sposób pomóc Wam zrozumieć zachowania psa i zachowania człowieka, a także pomóc w komunikacji międzygatunkowej. Będziemy nadal wspierać również rodziny i adopciaki, które dostały szansę na nowe życie. Mamy nadzieję, że uda nam się przemycić w humorystyczny sposób rady, które sprawią że życie stanie się łatwiejsze.

ps. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest wyłącznie przypadkowe 😉

Pozdrawiamy! Zespół trenerów i behawiorystów BrzozowyHotelik

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.