Wypadek w Bożej Woli

Policjanci legionowskiej drogówki wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Boża Wola. W wyniku zderzenia osobówki z motocyklem jedna osoba została przewieziona do szpitala. Zwracamy się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych. Wczoraj, po godzinie 13.00 w Bożej Woli na skrzyżowaniu ulic Modlińskiej z Klonową doszło do wypadku drogowego.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 35-letni kierowca renault włączając się do ruchu z ul. Klonowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem, który poruszał się ul. Modlińską.

Do szpitala z obrażeniami został przetransportowany 49-letni motocyklista. Kierowca renault był trzeźwy. Z uwagi na potrzebę hospitalizacji motocyklisty to wynik badania krwi wskaże czy był trzeźwy. Policjanci na miejscu wykonali oględziny, szkice zdarzeniowe oraz zabezpieczyli ślady. Dalsze postępowanie wyjaśni szczegółowo przebieg i okoliczności wypadku drogowego.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.