Wypadek na nowodworskim basenie. Nie żyje jedna osoba

W poniedziałek (18.07) na nowodworskiej pływalni należącej do Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji doszło do tragicznego wypadku. 56-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego podczas kąpieli w basenie miejskiej pływalni raptem zaczęła tonąć. Gdy zdarzenie zauważyli ratownicy wodni pełniący dyżur na pływalni, natychmiast przystąpili do akcji ratowniczej. Na miejsce wezwany został zespół Ratownictwa Medycznego.

Po chwili od zgłoszenia na miejscu pojawił się nowodworski zespół Specjalistyczny Ratownictwa Medycznego. Medycy kontynuowali resuscytację krążeniowo oddechową i po unormowani parametrów życiowych, przewieźli pacjenta do nowodworskiego szpitala.

o godzinie 16:45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji poinformowany został o zdarzeniu na nowodworskim basenie. W toku podjętych działań ratowniczych, mężczyzna przewieziony został do nowodworskiego szpitala, gdzie medycy stwierdzili jego zgon. Na miejsce skierowano technika kryminalistycznego oraz grupę śledczo dochodzeniową i powiadomiono prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz monitoring. – mówi naszej redakcji podkomisarz Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Decyzją prokuratora ciało skierowano na sekcję zwłok.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.