Wpadli z narkotykami

Za posiadanie środków odurzających odpowiedzą przed sądem zatrzymani przez policjantów z Nieporętu i Serocka dwaj mężczyźni. Obaj mieli przy sobie narkotyk w postaci marihuany. W myśl polskiego prawa, kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat.

Większość młodych ludzi sięgając po środki odurzające nie zastanawia się nad konsekwencjami. Nie dopuszcza do siebie myśli o spustoszeniach, jakie czynią one w organizmie, a także o odpowiedzialności karnej, wynikającej z ich posiadania. Refleksja przychodzi, ale później, już po zatrzymaniu, a wtedy nie można cofnąć czasu. Przekonali się o tym dwaj młodzi mężczyźni 21-letni Adrian F. i 19-letni Mariusz M.

Każdy z nich miał przy sobie działkę z marihuaną Adrian F. został zatrzymany w Nieporęcie na ul. Zegrzyńskiej po tym jak policjanci z Nieporętu dostali zgłoszenie o zakłócaniu porządku publicznego przez grupę młodzieży . 21-latek zachowywał się nerwowo. Policjanci szybko wyczuli powód takiego zachowania. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Dzień po tym policjanci z Komisariatu Policji w Serocku w Wierzbicy po godz. 23.00 zatrzymali do kontroli samochód marki opel. W wyniku kontroli okazało się, że 19-letni Mariusz M. posiada środki odurzające. On również noc spędził w policyjnym areszcie.

Teraz obu podejrzanym za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.