Wpadł przez brak świateł

W trakcie jednej z nocnych służb uwagę policjantów jabłonowskiego komisariatu zwróciło renault jadące bez kompletnego oświetlenia Zatrzymanym do kontroli kierowcą okazał się 33–latek z czynnym zakazem sądowym kierowania pojazdami mechanicznymi. Co więcej, mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające. Za popełnione przestępstwa mieszkańcowi powiatu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zespołu patrolowo – interwencyjnego Komisariatu Policji w Jabłonnie podczas jednej z nocnej służby zauważyli renault jadące bez wymaganego oświetlenia. W trakcie czynności z zatrzymanym do kontroli kierowcą okazało się, że 33-latek wsiadając za kierownice popełnił przestępstwo, gdyż Sąd Rejonowy w Legionowie zakazał mężczyźnie kierowania pojazdami mechanicznymi do mara 2025 roku.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Tam, w toku dalszych czynności mundurowi ujawnili przy nim porcję suszu roślinnego, którego wstępnym badanie narkotesterm wskazało na marihuanę. 34-latek już usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa i teraz zajmie się nim sąd. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi