Wigilia dla każdego

Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas dzielenia się dobrem. Stowarzyszenie Aktywni dla Mazowsza oraz Rozbiegamy Nowy Dwór powracają zatem z akcją WIGILIA DLA KAŻDEGO, dzięki której wszystkie osoby potrzebujące będą mogły cieszyć się smakiem świątecznych potraw.

W zeszłym roku nasza inicjatywa miała na celu wsparcie zarówno zamkniętych podczas pandemii branży gastronomicznej i hotelarskiej, jak też przede wszystkim najuboższych mieszkańców naszego miasta i okolic. Tym razem, dzięki hojności firmy Reckitt, będziemy mogli ufundować 2000 posiłków, czyli aż dwa razy więcej niż poprzednio, a przygotuje je ponownie Hotel Mazovia.

Koordynatorem akcji jest Karol Bielec – Prezes Stowarzyszenia Aktywni dla Mazowsza.

Uwaga ! Serdecznie zapraszamy do współpracy Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej z powiatów nowodworskiego i legionowskiego. Będziemy wdzięczni za podanie ilości potrzebujących osób. Prosimy o zgłoszenia drogą mailową do dnia 15.12.2021, na adres [email protected]

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.