Wieliszew: Szukali zaginionej 39 latki

31 grudnia wyszła z domu i zaginęła 39 letnia mieszkanka Łajsk gm. Wieliszew. Rodzina po poszukiwaniach na własną rekę postanowiła zawiadomić policję o zaginięciu kobiety. Funkcjonarisuze zdecydowali przeszukać lasy znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionej.

W sobotę (3.01) chwilę przed godziną 9 przed komisariat wieliszewskiej policji przyjechały zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej. Po odprawie którą poprowadziła podinsp. Renata Gostkowska – Maczuga – komendant komisariatu, strażacy przejechali na teren przy stacji kolejowej w Wieliszewie gdzie odnotowane ostatnie logowanie się do sieci przez telefon komórkowy zaginionej kobiety. Na miejscu policjanci i strażacy przeszukali okoliczne tereny leśne.

Około godziny 10 przy drodze technologicznej w Michałowie Reginowie, policjanci natrafili na zwłoki kobiety odpowiadające rysopisowi poszukiwanej kobiety. Po potwierdzeniu tożsamości – poszukiwania zostały zakończone a strażacy powrócili do koszar.

Na miejsce gdzie odnaleziono zwłoki kobiety przyjechała pani prokurator która zadecydowała o przewiezieniu ciała do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie gdzie dokonana zostanie sekcja zwłok – informuje naszą redakcję kom. Agnieszka Hamelusz z Komendy Stołecznej Policji. Okoliczności śmierci wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

M.K.
Foto: Ł.M/M.K.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.