Wieliszew: Strażacy zbierają na nowy sztandar dla OSP

W tym roku przypada 100. lecie istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliszewie. W związku z tym zawiązał się Komitet Fundacji Sztandaru. Każdy może przekazać nawet najdrobniejszą wpłatę na konto zbiórki. Uroczystości z okazji 100-lecia OSP Wieliszew zaplanowane są na 8 maja.

– Wypełnianie strażackich powinności wymagało i stale wymaga gotowości do wyrzeczeń. Taka postawa jest źródłem społecznego uznania i szacunku. Dowodem godności i honoru, jakim może szczycić się Ochotnicza Straż Pożarna, jest posiadanie sztandaru. Jest on nie tylko znakiem identyfikacyjnym czy znakiem tożsamości dla strażaków danej OSP, jest wyrazem najwyższego społecznego uznania. Fakt ufundowania sztandaru jest wyrazem wdzięczności mieszkańców dla druhów z naszej OSP – informują druhowie z Wieliszewa.

Wpłaty można dokonać na numer rachunku: 59 8013 0006 2001 0005 3006 0003 lub poprzez portal zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/m65ahg

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.