Wieliszew: Pobiegli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

51 osób stawiło się pod halą w Wieliszewie, żeby uczestniczyć w biegowo-rowerowej kweście na rzecz WOŚP. Połączenie aktywności fizycznej z formą pomocy dla Wielkiej Orkiestry to piękna idea. W kweście udział wzięli przedstawiciele Wieliszew Heron Team oraz ich wspaniali Przyjaciele.

Dobry przykład poszedł również z góry. W kweście aktywny udział wziął wójt gminy Wieliszew (Paweł Kownacki) oraz przedstawiciele Rady Powiatu (Mirosław Kado) i Gminy (Grzegorz Zbroch). Atmosfera podczas kwesty była wesoła i fantastyczna. Jak zwykle można było liczyć na entuzjastycznych mieszkańców z Wieliszewa, Legionowa, Skrzeszewa, Kałuszyna i Chotomowa. Strażacy z Kałuszyna utworzyli eskortę i dbali podczas wydarzenia o bezpieczeństwo uczestników.

Biegowi i rowerowi kwestarze pomknęli do sztabu WOŚP zlokalizowanego w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie. Do pokonania był dystans około 7 kilometrów. Po ponad czterdziestu minutach radosny i kolorowy korowód kwestarzy dotarł do sztabu.

W sztabie na biegaczy czekała herbata i różne posiłki. Nastąpiła zbiórka pieniędzy i uroczyste przekazanie środków na rzecz Wielkiej Orkiestry. Duża część amatorów sportu wróciła do Wieliszewa biegnąc lub jadąc na rowerze.

tekst, foto i wideo: http://kalejdoskopbiegacza.blogspot.com/

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.