Wieliszew: Mieszkaniec Tłuszcza wpadł przez brak maseczki. Trafił do więzienia

Mundurowi z Komisariatu Policji w Wieliszewie podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 34-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Policjanci systematycznie sprawdzają, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących restrykcji. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

W środę wieliszewscy policjanci, patrolując teren gminy, zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa maseczką. Mundurowi podjęli interwencję. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 34-letni mieszkaniec Tłuszcza był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Wołominie wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego, w celu odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze przewinienia.

Mężczyzna został zatrzymany i po czynnościach w komisariacie trafił do zakładu karnego. Za popełnione wykroczenie dotyczące niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa mężczyzna został ukarany mandatem.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.